s1mone napisał(a):

No popełniał sporo błędów, ale miewał też niezłe mecze.
Nie wiem czy rezygnacja z niego na rzecz wypożyczenia to był dobry pomysł. Tym bardziej skoro Duda siedzi na L4. Co innego gdyby to był transfer definitywny, kasa na stole do mnie przemawia. Wątpliwa możliwość kasy na stole już niekoniecznie.
Uważam, że Krzyżan to naprawdę mega młody i utalentowany chłopak jest.
Wg mnie on po prostu potrzebował czasu i zaufania. Wiadomo, że przy presji wyjścia z 1 ligi był u nas z tym problem, ale nie podoba mi się to pieprzenie, że był aż tak tragiczny. Bo nie był. Potrzebował jedynie trochę czasu by ograniczyć błędy. Kutwa też je będzie popełniał.
Wolałbym już wypożyczenie w stylu Dudy. Gdzieś do 2 ligi do regularnego grania, tak żeby wrócił dwa razy lepszy i pewniejszy siebie, po czym od razu wskoczył do składu. Bo to, że talent ma to nie ulega wątpliwości.
|
Nie poszedłby do II ligi na ogranie, bo liznął z kadrą świata więc jego pozycja wyjściowa była/jest inna niż Dudy, o którym przed wypo do Garbarni mało kto słyszał
poza tym, on nie powinien grać na obronie, bo z grą obronną u niego kiepsko
widać to było u nas i w kadrze na ME a zwłaszcza na MŚ
jakby go przestawić wyżej na skrzydlaka
jakby się nauczył wrzucać celnie piłkę
jakby poprawił wydolność
jakby