|
Miedź się chyba właśnie wypisała z walki o awans, do USA odchodzi Bogacz za 1,5 melona ojro
zostają z Drzazgą i Mansfeldem z przodu
no chyba, że zainwestują w jakiegoś napadalca
środki im się pojawią to kto wie
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|