Atmosfera ich niosła i wywoływała dodatkowa adrenalinę - piszę to serio. W ostatnich 20 min już tak nie szarżowali bo opadli sił.
Zresztą, my ciągle jesteśmy w rytmie gry co 3-4 dni więc będziemy prezentować bardzo niestabilna formę w przeciagu całego meczu. Nie ma też czasu by przetrenować organizacje gdy w poszczególnych fazach. Uważam że póki co więcej w naszej grze spontaniczności i utartych schematów piłkarskich niż jakiejś specjalnej ręki Moskala.