|
Hurra, są 3 pkt (też mam hmm mieszane uczucia nt. karnego), może powoli pójdzie ku lepszemu. Jeszcze w czwartek będzie raczej gorzko, ale potem mam nadzieję na stopniowy progres.
Strzały Sukiennickiego wyglądają jakby je trenował- konkretne, precyzyjne uderzenia- pierwsze w słupek, a gol - też mocny, precyzyjny strzał w okno. Dla mnie te dzisiejsze wyglądały lepiej, pewniej niż te z poprzednich meczów. Oby tak dalej!
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 12.08.2024 o godz. 21:03.
|