Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 12.08.2024, 20:45
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Zobacz sobie interwencje z 2 połowy ,jak ten młodzieżowiec Ruchu strzelał prawie z narożnika pola karnego , myślę ,że wielu bramkarzy by tego nie wyciągnęło. To ,że ktoś strzela z 40 metrów nie znaczy ,że to jest szmata. Kiedyś jak Roberto Carlos strzelił z 40 metrów gola Francji , to rozumiem ,że bramkarz Francji , reprezentant to też parodysta ?


Dlla was to jest szmata ? Gość huknął bombę , piłka jeszcze odchodziła w kierunku słupka https://x.com/_1liga_/status/1823062599631511897
I co robi Kutwa przy tej bramce?
no i Kutwa grzecznie sobie stoi na linii pola karnego zamiast wyjść do przodu i spróbować zablokować gościa....
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując