AS82 napisał(a):

Zobacz sobie interwencje z 2 połowy ,jak ten młodzieżowiec Ruchu strzelał prawie z narożnika pola karnego , myślę ,że wielu bramkarzy by tego nie wyciągnęło. To ,że ktoś strzela z 40 metrów nie znaczy ,że to jest szmata. Kiedyś jak Roberto Carlos strzelił z 40 metrów gola Francji , to rozumiem ,że bramkarz Francji , reprezentant to też parodysta ? 
Dlla was to jest szmata ? Gość huknął bombę , piłka jeszcze odchodziła w kierunku słupka https://x.com/_1liga_/status/1823062599631511897
|
I co robi Kutwa przy tej bramce?
no i Kutwa grzecznie sobie stoi na linii pola karnego zamiast wyjść do przodu i spróbować zablokować gościa....