Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 12.08.2024, 20:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Cziczkan na lini słabo, bardzo słabo. Raton dwa poziomy wyżej.
W sytuacyjnych interwencjach jeszcze w miarę, ale strzały z daleka, nawet jak ma czas na spokojną reakcję to jakiś dramat. Już ten pierwszy strzał w środek śmierdział golem. Ale to jak usiadł na dupie przy strzale z 40 m to jest kompromitacja. Jeżeli Słowacy to zobaczyli to mamy ciepło, zresztą nie tylko Słowacy. W poprzedniej rundzie już też wpuścił podobną szmatę, tylko było z 30 m i niby nie miał szans...

AS82 napisał(a):Wyświetl post
Chłopie Cziczkan dziś 2 setki wybronił , jedną właśnie interweniując na linii
Nie wybronił tylko w niego trafili. Jak trzeba było wybronić to wpuścił szmatę z 40 m.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując