Witalis napisał(a):

|
Czy Łasicki z początków w Wiśle nie grałby lepiej przy obecnym ustawieniu niż Uryga? Nie mam pojęcia, czy to pułap możliwy do osiągnięcia, bo Łasicki jeszcze przed kontuzją obniżył loty, ale może, może.
|
Dwa pytania:
- kiedy będzie w stanie grać 90 minut?
- w jakiej jest formie po kolejnej kontuzji?
Łasicki z początków w Wiśle może już nie istnieć.