Karherop napisał(a):

Akurat ściąganie kogokolwiek jeszcze na skrzydła to już będzie zwyczajne przepalanie pieniedzy. Nie stać nas na utrzymywanie więcej niż 6 skrzydłowych w kadrze (a to już jest w opór). Niech lepiej doprowadza tych którzy zostali do optymalnej formy.
Na dobrą sprawę poza ŚO i napastnikiem wszędzie mamy już w opór zawodnikow. Gorzej z jakością. Trzeba zejść z kilku kontraktów/wypożyczyć trio Młyński, Fazlagic, Olejarka bezwzględnie i wtedy jeszcze ściągnąć kogoś wartościowego do środka pola..
|
Ja bym rozłożył inaczej akcenty: ŚO i ŚP to konieczność. Napastnik - średnio to widzę. I tak nikogo sensownego nie ściągniemy. Można poczekać co Zwoliński pokaże.
Taki Młyński mógłby nawet zostać jeśli Moskal go widzi w szerokim składzie, Fazlagić i Olejarka oczywiście out, o ile znajdzie się chętny.