Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95553
Stary 12.08.2024, 16:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Akurat ściąganie kogokolwiek jeszcze na skrzydła to już będzie zwyczajne przepalanie pieniedzy. Nie stać nas na utrzymywanie więcej niż 6 skrzydłowych w kadrze (a to już jest w opór). Niech lepiej doprowadza tych którzy zostali do optymalnej formy.

Na dobrą sprawę poza ŚO i napastnikiem wszędzie mamy już w opór zawodnikow. Gorzej z jakością. Trzeba zejść z kilku kontraktów/wypożyczyć trio Młyński, Fazlagic, Olejarka bezwzględnie i wtedy jeszcze ściągnąć kogoś wartościowego do środka pola..
Ja bym rozłożył inaczej akcenty: ŚO i ŚP to konieczność. Napastnik - średnio to widzę. I tak nikogo sensownego nie ściągniemy. Można poczekać co Zwoliński pokaże.

Taki Młyński mógłby nawet zostać jeśli Moskal go widzi w szerokim składzie, Fazlagić i Olejarka oczywiście out, o ile znajdzie się chętny.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując