FraMat napisał(a):

|
Dlatego powodem do nikłego optymizmu wobec tego, co Wisła prezentuje dziś na boisku jest dla mnie warsztat Moskala - i co najważniejsze: to, że nie będzie w zespole świętych krów i nikt (nawet właściciel) nie będzie Moskalowi sypał piachu w tryby.
|
Ten sam optymizm jest ciągle dzielony przez czas którego Moskal nie ma.
Co nie znaczy że na kluczowe pozycję ktoś nowy się nie przyda.