|
Dlatego powodem do nikłego optymizmu wobec tego, co Wisła prezentuje dziś na boisku jest dla mnie warsztat Moskala - i co najważniejsze: to, że nie będzie w zespole świętych krów i nikt (nawet właściciel) nie będzie Moskalowi sypał piachu w tryby.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|