FraMat napisał(a):

Zdaję sobie z tego sprawę.
Jednak bez znaczącego wzmocnienia składu będziemy nadal kisili się w I lidze, a może nawet ryzykujemy spadek.
No chyba, że warsztat Moskala wystarczy na ustawienie tak obecnego stanu posiadania, żebyśmy zaczęli grać skutecznie, a wzmocnienia/odejścia niewypałów przełożymy na kolejne okienko.
|
Które to zajęła TBB miejsce w poprzednim sezonie?
Na start ligi w 1 składzie wyszedł nowy tylko bramkarz. Reszta po prostu dobrze poustawiane, wytrenowana, przepracowali nowe schematy przez pół roku. Teraz nowi wchodzą z ławki ale dalej podstawowa jedenastka to ten sam szrot co w zeszłym sezonie. A nawet na papierze słabszy po odejściu Radwańskiego czy Biedrzyckiego.
Także nie mówmy ze przez fatalny słaby skład nie potrafimy wygrać z Polonią u siebie czy że Zniczem na wyjeździe. Powody są zgoła inne.