Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95547
Stary 12.08.2024, 13:51
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zdaję sobie z tego sprawę.
Jednak bez znaczącego wzmocnienia składu będziemy nadal kisili się w I lidze, a może nawet ryzykujemy spadek.

No chyba, że warsztat Moskala wystarczy na ustawienie tak obecnego stanu posiadania, żebyśmy zaczęli grać skutecznie, a wzmocnienia/odejścia niewypałów przełożymy na kolejne okienko.
Które to zajęła TBB miejsce w poprzednim sezonie?

Na start ligi w 1 składzie wyszedł nowy tylko bramkarz. Reszta po prostu dobrze poustawiane, wytrenowana, przepracowali nowe schematy przez pół roku. Teraz nowi wchodzą z ławki ale dalej podstawowa jedenastka to ten sam szrot co w zeszłym sezonie. A nawet na papierze słabszy po odejściu Radwańskiego czy Biedrzyckiego.

Także nie mówmy ze przez fatalny słaby skład nie potrafimy wygrać z Polonią u siebie czy że Zniczem na wyjeździe. Powody są zgoła inne.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 12.08.2024 o godz. 13:56.
Odpowiedz cytując