Karherop napisał(a):

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...sacyjny-powrot
Chyba nikt tego specjalnie tu nie komentował.
Jonas David - tego typu zawodnika (profilem) potrzebujemy, ale nigdy nie wiadomo na jakim poziomie zgruzowania go zastaniemy
Marcelo - fajne bajki, żeby podgrzać kibiców choć nie zdziwilbym się jakby faktycznie do niego zadzwonili. Nie wiem czy ktokolwiek na jego miejscu babrałby się w 1 ligę Polska. Sportowo wg opinii z Australii jeszcze by się obrobił.
|
a co tu komentować? Póki co to są medialne informacje, za którymi nie wiadomo czy cokolwiek pójdzie
zresztą podjarka była tym Węgrem a jak przyszło co do czego
póki co Łasicki wraca do treningu
wzmocnienie ławki się szykuje. I to darmowe
