|
Akurat ściąganie kogokolwiek jeszcze na skrzydła to już będzie zwyczajne przepalanie pieniedzy. Nie stać nas na utrzymywanie więcej niż 6 skrzydłowych w kadrze (a to już jest w opór). Niech lepiej doprowadza tych którzy zostali do optymalnej formy.
Na dobrą sprawę poza ŚO i napastnikiem wszędzie mamy już w opór zawodnikow. Gorzej z jakością. Trzeba zejść z kilku kontraktów/wypożyczyć trio Młyński, Fazlagic, Olejarka bezwzględnie i wtedy jeszcze ściągnąć kogoś wartościowego do środka pola..
|