Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95545
Stary 12.08.2024, 12:44
Akurat ściąganie kogokolwiek jeszcze na skrzydła to już będzie zwyczajne przepalanie pieniedzy. Nie stać nas na utrzymywanie więcej niż 6 skrzydłowych w kadrze (a to już jest w opór). Niech lepiej doprowadza tych którzy zostali do optymalnej formy.

Na dobrą sprawę poza ŚO i napastnikiem wszędzie mamy już w opór zawodnikow. Gorzej z jakością. Trzeba zejść z kilku kontraktów/wypożyczyć trio Młyński, Fazlagic, Olejarka bezwzględnie i wtedy jeszcze ściągnąć kogoś wartościowego do środka pola..
Odpowiedz cytując