Karherop napisał(a):

Broda jest ostatnio w każdej kadrze meczowej. To ma jednak marginalne znaczenie. Cziczkan wyraźnie jest lepszym bramkarzem i aż szkoda że tyle trwało zamieszanie wiosna z jego wizą pracownicza. Spokojnie zluzowalby Ratona już po meczu z Widzewem
Resztę szkoda komentować, 0 jasnego komunikatu ze strony klubu, a już ten o Łasickim to przedl wszelkie standardy.
|
Łasicki i Alfaro już podobno trenują, reszta wyłączona na dłużej. Było na konferencji przed Ruchem.