sorino napisał(a):

Jest jeszcze opcja, że pan prezes gdy zorientował się po paru tygodniach z kim ma do czynienia i jak wtopił z 3-letnim kontraktem, wszystko odpowiednio zaaranżował
|
i to jest bardzo prawdopodobne
poza tym, gdzieś czytałem, że skarżyli się na niego piłkarze: zastraszanie i takie tam inne z czego znany był H. już w Krk