wolfy napisał(a):

Eneko przy Biedrzyckim to był wirtuoz. Nie sądziłem że użyję tych dwóch słów w jednym zdaniu, ale szybko w tym sezonie przekonałem się że zawsze może być gorzej.
I jest.
|
żaden wirtuoz klocek z przebłyskami, rzadkimi
nie twórzmy legend miejskich