Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
tak strasznie, cholernie sie zgadzam z Tobą
|
Wiosna pisalem zeby zrobic cos podobnego , biale husteczki, oprawe z taczkami , wyjscie ze stadionu w 19 min 06 sek , to mnie tu wysmiewano , stanczyk krolewski ma ten plus ze pomimo 2 lat calkowitej kompromitacji nadal ma frekwencje na poziomie girnej polki ekstraklasowej