leszekpw napisał(a):

|
Zobaczymy co pokaze specjalista z Polski. Tylko sie nie tlumacz slabą kadrą. Obrona taka sama, ba, doszedl Kiakos i Biedrzycki. "Wzmocnienia" polakami jak chcieliście są. Czekamy na efekty.
|
kadra jest słabsza
odpadł w zasadzie do końca sezonu Colley
nie wiadomo kiedy wróci Duda i Alfaro
brak II napastnika, bo Zwoliński obecnie to się nawet na ławkę nie nadaje
Duarte bez przygotowania do sezonu
czy Kiss jest wzmocnieniem to się dopiero okaże, póki co błysnął inteligencją stułbi
de facto za Goku nie ma nikogo tak że kadra jest słabsza
bo chyba Młyńskiego i Starzyńskiego nie uznajesz za wzmocnienia...
a Polaków pisze się tak jak Hiszpanów z dużej litery