Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.08.2024, 10:27
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Jak się zatrudnia geniusza polskiej myśli szkoleniowej to jaka ma być strata punktowa? Będzie gorzej niż rok temu, ale oczywiscie wszyscy będą usprawiedliwiać Moskalusia ch...m składem. To po co chcieliscie pogonienia hiszpanów. Miało być więcej polaków to jest.
Jeśli ktoś wierzy, że bedziemy mieć szanse na awans, to jest jak naiwne dziecko.
specjalista z Kostaryki pokazał jak można przepalić i awans i kasę

z bandą III ligowych hiszpańskich najemników na boisku
skleroza? już tego nie pamiętasz?
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując