Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#348
Stary 11.08.2024, 10:27
Książę Palownik napisał(a):
Moskal pier***li coś w wywiadach o jakichś proporcjach i parytetach Polaków w kadrze. Teraz rozumiem dlaczego odrzuciliśmy Satrusteguiego a za gotówkę wzięliśmy Biedrzyckiego, którzy od tego słabego Hiszpana jest i tak o kilka klas gorszy.

Czyli ten chłop chce mieć bezwzględnie 6-7 drewniaków w składzie tylko dlatego, że są Polakami. Dla mnie to jest dyskwalifikujące, my niczego nie osiągniemy z takim chorym podejściem. Już wiemy skąd Biedrzycki i Mikulec. Teraz pracujemy nad kolejnym drewnem z Kotwicy. Dramat.

Sobczak też się Moskalowi nie podobał więc mamy wrak Zwolińskiego. Zadowoleni?

Biedrzycki dostał opinię kołka na forum i wygląda na to, że jest zawodnikiem mało zwrotnym. Niemniej żeby wyżej cenić Eneko i jeszcze winić za zakontraktowanie Biedrzyckiego Moskala, bo powiedział coś o proporcjach, to odlot. Moskal nie powiedział, że chce dowolnych Polaków, nawet drewniaków, powiedział, że chce przywrócić proporcje. Zapewne podbicie w składzie liczby Polaków wynika z tego, że gramy w polskiej lidze i jesteśmy polską drużyną, nowy trener jest Polakiem i nie zna hiszpańskich okręgówek. Ponieważ Moskal nie powiedział, że chce choćby i drewniaków albo wprost, że chce drewniaków, można uprzejmie zakładać, że chce dobrych na I ligę Polaków.


Tu np. mówi tak:
Cytat:
– Jakich zawodników potrzebuje Wisła Kraków? Muszą być to piłkarze z dużym potencjałem czysto piłkarskim. Muszą być w stanie wypełniać zadania, chcę żeby to byli zawodnicy inteligentni – skrzydłowy dajmy na to nie może biegać tylko po linii; chciałbym żeby zespół miał charakter, chciał się poświęcić. Musimy mieć świadomych zawodników, stworzyć kolektyw. Jak to nam się uda, to jestem przekonany, że wyniki przyjdą. Nie mówię, że „jużâ€, bo jesteśmy w trudnym momencie, ale tak sobie wyobrażam idealne środowisko do pracy.
https://weszlo.com/2024/06/05/kazimi...-wisla-krakow/





Drozd napisał(a):
A skąd pomysł, że nie miał?

Ponieważ przez cały okres przygotowawczy Moskal dzwonił dzwonkiem, że trzeba wzmocnień, a Królewski to wprost zbył. Ponieważ przy pierwszej okazji drużyna dostała od Królewskiego publiczną zjebkę, a nie wsparcie. Ponieważ przedłużenia obrońców miały miejsce przed przyjściem Moskala.



"Nie miałem wpływu"
https://www.wislaportal.pl/News.html...mierza_Moskala
"Ruchy transferowe, które wykonaliśmy do tej pory nas nie zadowalają"+"Ja przede wszystkim jestem trenerem i nie mam czasu żeby wyłącznie oglądać zawodników":
https://www.goal.pl/1-liga/moskal-mu...c-i-sztukowac/

"Kogo miałem wystawić":
https://transfery.info/aktualnosci/k...pozycje/215783

"Potrzeba wzmocnień":

https://transfery.info/aktualnosci/k...pozycje/219043
"Gdybym miał listę zawodników do ściągnięcia" (ale nie mam):
https://weszlo.com/2024/07/22/wisla-...zymon-sobczak/


"Wyobrażam sobie"
ttps://www.wislaportal.pl/News.html,44293,Wisla_Krakow_zaprezentowala_trener a_Kazimierza_Moskala
Ostatnio edytowane przez Witalis : 11.08.2024 o godz. 10:29.
Odpowiedz cytując