|
Dla Wisły najkorzystniejszym będzie jeśli Broda znow złapie kontuzje, co przy jego zdrowiu predzej czy pozniej nastąpi. Przynajmniej nie będzie kretyńskich decyzji o wystawieniu go w bramce, tak jak ostatnio, naszego geniusza trenerskiego. Smutne ale prawdziwe.
|