|
A co nas obchodzi strata do lidera. W zeszłym sezonie było 10 miejsce i jakie było darcie szat, że najgorzej w historii. Teraz mamy Moskala, który potrafi zbudować drużynę na awans, żeby w maju mieć na to szanse wystarczy 6 miejsce, a 3 to już bardzo dobre okoliczności. Dlatego trzeba cierpliwości, a nie biadolenia.
|