Drozd napisał(a):

|
Jasne... nie trzeba o tym przypominać. Tylko przyp.... się do nowego koniecznie trzeba... Do Kutwy, Mikulca, koniecznie trzeba się przypieprzyć, bo błąd popełnili i koniecznie zwyzywać od szrotu, żeby czasem nie pomyśleli, że mogą grać lepiej. A Uryga niech dalej zawala mecze, bo wtedy można jechać po Królewskim...
|
A to są żubry że mają jakiś okres ochronny?
Jak masz problem z obiektywną oceną to już nie moja wina.
Potem się dziwić że gramy jak cioty jak jednego z drugim nie można skrytykować.
Plus oczywiście święci Hiszpanie.