Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#378
Stary 10.08.2024, 13:31
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Uryga to parodysta. Nie trzeba o tym co wpis przypominać. Zajebał pierwszego gola co było tutaj pisane.
Dlatego błagam nie usprawiedliwiaj błędów jednego kloca błędami drugiego kloca.
Jasne... nie trzeba o tym przypominać. Tylko przyp.... się do nowego koniecznie trzeba... Do Kutwy, Mikulca, koniecznie trzeba się przypieprzyć, bo błąd popełnili i koniecznie zwyzywać od szrotu, żeby czasem nie pomyśleli, że mogą grać lepiej. A Uryga niech dalej zawala mecze, bo wtedy można jechać po Królewskim...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując