Drozd napisał(a):

|
Błędów, nie popełnia tylko ten kto nic nie robi. Uryga od dawna próbuje stosować tą zasadę, dlatego co mniej rozgarnięci widzą błędy Biedrzyckiego, a stojącego jak widły w gnoju Urygi już nie dostrzegają. W tej konkretnej sytuacji błąd popełnił Broda, Biedrzycki wziął tylko przykład z kapitana.
|
Uryga to parodysta. Nie trzeba o tym co wpis przypominać. Zajebał pierwszego gola co było tutaj pisane.
Dlatego błagam nie usprawiedliwiaj błędów jednego kloca błędami drugiego kloca.