Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.08.2024, 12:57
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Błędów, nie popełnia tylko ten kto nic nie robi. Uryga od dawna próbuje stosować tą zasadę, dlatego co mniej rozgarnięci widzą błędy Biedrzyckiego, a stojącego jak widły w gnoju Urygi już nie dostrzegają. W tej konkretnej sytuacji błąd popełnił Broda, Biedrzycki wziął tylko przykład z kapitana.
Uryga to parodysta. Nie trzeba o tym co wpis przypominać. Zajebał pierwszego gola co było tutaj pisane.
Dlatego błagam nie usprawiedliwiaj błędów jednego kloca błędami drugiego kloca.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując