|
W tej lidze można zrobić różnice jakością szybko, ale to trzeba zawodników jakich miała Lechia, a na to kasy nie ma. Poniżej tego wszyscy zainteresowani awansem mają podobnej klasy zawodników, w podobnych pieniądzach więc w sumie to jest wszystko mniejsza lub większa loteria. Trener też bez większego znaczenia, bo i tak musi grać tym co ma, a wiadomo, że niczego nie zbuduje w 2-3 miesiące jeszcze mogąc jedynie przebierać w 10-tym sorcie piłkarzy. Więc w sumie bez większych oczekiwań na ten sezon. Od pewnego czasu to jest poczucie prowizorki, łatania dziur na przeciekającym statku czy zarządzania kryzysem nic z tego nie będzie bez większych zmian.
|