Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.08.2024, 11:40
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
I co z tego, ze Kwiecien ich wezmie jak do nas przyjda kolejni tacy sami?
Miec jedno drewno na srodku obrony i wziac drugie jeszcze gorsze to trzeba byc kretynem do kwadratu i udowodnic, ze kompletnie sie nie rozumie pilki noznej.
A jeszcze placic, za taka wtope to juz trzeba byc binarnym idiota
Biedrzycki jest gorszy od Urygi? Nie wydaje mi się. I jeszcze jedna sprawa, nawet jeśli za wymienioną czwórkę leserów przyjdą słabsi, to jeżeli tylko będą pracować na treningach to szybko staną się od wymienionej grupki lepsi.

Jagul napisał(a):Wyświetl post
Czyli Biedrzycki popełnił błąd.
Błędów, nie popełnia tylko ten kto nic nie robi. Uryga od dawna próbuje stosować tą zasadę, dlatego co mniej rozgarnięci widzą błędy Biedrzyckiego, a stojącego jak widły w gnoju Urygi już nie dostrzegają. W tej konkretnej sytuacji błąd popełnił Broda, Biedrzycki wziął tylko przykład z kapitana.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 10.08.2024 o godz. 11:45.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując