Książę Palownik napisał(a):

Moskal pier***li coś w wywiadach o jakichś proporcjach i parytetach Polaków w kadrze. Teraz rozumiem dlaczego odrzuciliśmy Satrusteguiego a za gotówkę wzięliśmy Biedrzyckiego, którzy od tego słabego Hiszpana jest i tak o kilka klas gorszy.
Czyli ten chłop chce mieć bezwzględnie 6-7 drewniaków w składzie tylko dlatego, że są Polakami. Dla mnie to jest dyskwalifikujące, my niczego nie osiągniemy z takim chorym podejściem. Już wiemy skąd Biedrzycki i Mikulec. Teraz pracujemy nad kolejnym drewnem z Kotwicy. Dramat.
Sobczak też się Moskalowi nie podobał więc mamy wrak Zwolińskiego. Zadowoleni?
|
chyba cię misiu puszysty ominęło dlaczego ten kretyn sobczak wyleciał
i żadne parytety nic tu nie miały do rzeczy
ani Moskal
Eneko były równie żałosny jak Biedrzycki obecnie
Między Mikulcem a kulawym Junco też nie ma wielkiej różnicy
problem jest w tym, że jesteśmy bankrutem lub prawie bankrutem
i w związku z tym przebieramy w odpadach z odpadów
ps. taki Kiakos póki co poza bramką z Kosowem też zbyt dużo nie pokazał, a paszport ma jakby nieco inny niż Duda czy inny Zwoliński