Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 10.08.2024, 10:15
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Moskal pier***li coś w wywiadach o jakichś proporcjach i parytetach Polaków w kadrze. Teraz rozumiem dlaczego odrzuciliśmy Satrusteguiego a za gotówkę wzięliśmy Biedrzyckiego, którzy od tego słabego Hiszpana jest i tak o kilka klas gorszy.

Czyli ten chłop chce mieć bezwzględnie 6-7 drewniaków w składzie tylko dlatego, że są Polakami. Dla mnie to jest dyskwalifikujące, my niczego nie osiągniemy z takim chorym podejściem. Już wiemy skąd Biedrzycki i Mikulec. Teraz pracujemy nad kolejnym drewnem z Kotwicy. Dramat.

Sobczak też się Moskalowi nie podobał więc mamy wrak Zwolińskiego. Zadowoleni?
chyba cię misiu puszysty ominęło dlaczego ten kretyn sobczak wyleciał
i żadne parytety nic tu nie miały do rzeczy
ani Moskal


Eneko były równie żałosny jak Biedrzycki obecnie
Między Mikulcem a kulawym Junco też nie ma wielkiej różnicy

problem jest w tym, że jesteśmy bankrutem lub prawie bankrutem
i w związku z tym przebieramy w odpadach z odpadów

ps. taki Kiakos póki co poza bramką z Kosowem też zbyt dużo nie pokazał, a paszport ma jakby nieco inny niż Duda czy inny Zwoliński
Ostatnio edytowane przez emjot : 10.08.2024 o godz. 10:18.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując