|
Moskal pier***li coś w wywiadach o jakichś proporcjach i parytetach Polaków w kadrze. Teraz rozumiem dlaczego odrzuciliśmy Satrusteguiego a za gotówkę wzięliśmy Biedrzyckiego, którzy od tego słabego Hiszpana jest i tak o kilka klas gorszy.
Czyli ten chłop chce mieć bezwzględnie 6-7 drewniaków w składzie tylko dlatego, że są Polakami. Dla mnie to jest dyskwalifikujące, my niczego nie osiągniemy z takim chorym podejściem. Już wiemy skąd Biedrzycki i Mikulec. Teraz pracujemy nad kolejnym drewnem z Kotwicy. Dramat.
Sobczak też się Moskalowi nie podobał więc mamy wrak Zwolińskiego. Zadowoleni?
Ostatnio edytowane przez Książę Palownik : 10.08.2024 o godz. 09:41.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|