Merkury napisał(a):

Najlepszym transferem.. byłoby oddanie Królewskiego za darmo do doliny krzemowej, niech tam w spokoju rozwija swoją sztuczna inteligencję.
Lecimy na łeb na szyję sportowo a nikt nie ma odwagi powiedzieć temu pajacowi dość. Nie mieć kasy to jedno ale żeby chociaż jednego ogarniętego grajka nie sprowadzić to drugie, przecież wniosek możemy być tylko jeden zamiast walki o awans mamy walkę o utrzymanie. Nie byłem zwolennikiem zatrudnienia Moskala i bardzo szybko został zweryfikowany, wyniki to jedno ale co ważniejsze drużyna nie ma sił do biegania więc popełniono kardynalne błędy w okresie przygotowawczym.
|
Na łeb na szyję to polecieliśmy kiedy stery przejął wielki ratownik i lecielibyśmy dalej gdyby nie Królewski i zatrudnienie Kiko. Może przypomnisz na którym miejscu byliśmy kiedy Królewski przejął władzę?Jaki skład za grubą kasę mieliśmy zbudowany? Ilu wtedy było"ogarniętych grajków" wymień kilku. A jak nie potrafisz to przestań pieprzyć. Moskal został zweryfikowany?

Po dwóch meczach wiesz o co będzie walka

. Drużyna nie ma sił do biegania?

. Co zdanie to bardziej kretyńskie. Wypisywanie takich idiotyzmów po dwóch meczach w lidze wskazuje na intencje, niech szlag wszystko trafi byle Królewski zniknął i władzę przejął... no właśnie kto?
