Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#330
Stary 09.08.2024, 23:06
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli prezes przez lata powstrzymywał się od krytyki drużyny, a tu już po dwóch meczach przyrównał ich do półamatorów bez ambicji tudzież zarzucił nie dojechanie na mecz (czyli w podtekście błędy w nastawieniu przez trenera), a chwilę temu oburzył się, że jakiś kibic na twiterze napisał, że treningi za Moskala są lepsze niż za Rude (co jest bzdurne, bo kibic nie miał jak tego ocenić, ale chodzi o reakcję), do tego co chwile przegadywali się w wywiadach, a Jarek pare miesięcy temu pokazał wytyczne, co do trenera, gdzie u Moskala pasuje może jedna rzecz, a cała reszta jest zupełnie inna, to raczej oczywiste, że nie ma chemii.


A najbardziej mnie też bawi pisanie, żeby dać Moskalowi spokojne dwa lata.. ludzie sobie chyba nie zdają sprawy z finansów Wisły. Przecież jak nie będzie awansu albo jakiejś zmiany właściciela, to za rok nie będzie tu co zbierać.
Szczerze? No nie przekonałeś mnie. W tym co mowisz nie ma ani jednej "pewnej" rzeczy, same domysły.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując