Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.08.2024, 21:55
Jagul napisał(a):Wyświetl post
My gole frajersko tracimy od ponad 3 lat.
Ale teraz to frajerstwo jest nazywane po imieniu przez trenera i przez prezesa. Nie ma narracji "nic się nie stało" jak bywało dotychczas. Pierwsza połowa wyglądała obiecująco, w drugiej mimo frajerstwa też widać było jakieś próby gry do przodu. Po takich trzech latach nie zaczniemy od razu grać bezbłędnie. Teraz potrzeba cierpliwości i konsekwencji w eliminowaniu leserów. Kontuzje nie pomagają, ale gra co trzy dni już tak...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując