Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#897
Stary 09.08.2024, 21:24
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tak to właśnie wygląda, na podstawie jednego czy drugiego błędu tworzone są bzdurne, kategoryczne opinie. Kiss po Pruszkowie to był ogór, ale jeżeli po meczu w Trnawie ktoś nie widzi, że chłop ma papiery na granie to jest właśnie ogórem. Tracimy bramki tak frajersko i po tak szkolnych błędach, że to musi wreszcie wywołać zwyczajną sportową złość, a wtedy zaczniemy golić frajerów.
My gole frajersko tracimy od ponad 3 lat.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując