Drozd napisał(a):

|
Tak to właśnie wygląda, na podstawie jednego czy drugiego błędu tworzone są bzdurne, kategoryczne opinie. Kiss po Pruszkowie to był ogór, ale jeżeli po meczu w Trnawie ktoś nie widzi, że chłop ma papiery na granie to jest właśnie ogórem. Tracimy bramki tak frajersko i po tak szkolnych błędach, że to musi wreszcie wywołać zwyczajną sportową złość, a wtedy zaczniemy golić frajerów.
|
My gole frajersko tracimy od ponad 3 lat.