AgresywnyChomik napisał(a):

Pierwsza bramka to przepadek, zwieńczony nieumiejetnosciami Urygi.
Nie mamy innych zawodnikow i byc moze nie bedziemy mieli.
Inne ustawienie to szansa nie dla Alana ale dla Wisly.
|
Problem w tym, że skoro będziemy w wielu meczach forsować autobus to wysokie ustawienie obrony jest koniecznością. Sprawę rozwiązałby bramkarz, który poza polem karnym nie dostaje sraczki.