Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#891
Stary 09.08.2024, 18:36
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Pierwsza bramka to przepadek, zwieńczony nieumiejetnosciami Urygi.

Nie mamy innych zawodnikow i byc moze nie bedziemy mieli.

Inne ustawienie to szansa nie dla Alana ale dla Wisly.
Problem w tym, że skoro będziemy w wielu meczach forsować autobus to wysokie ustawienie obrony jest koniecznością. Sprawę rozwiązałby bramkarz, który poza polem karnym nie dostaje sraczki.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując