Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.08.2024, 18:25
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A to przy pierwszej bramce byliśmy ustawieni wysoko? Jak ktoś jest ślamazarny jak Uryga to żadne ustawienie mu nie pomoże. Zawsze będzie krył na radar bo jak się zbliży to zostanie objechany na metrze. Co on zrobił przy pierwszej bramce? Korzenie zapuścił? To samo co z Rapidem u nas. Stał jak widły w gnoju i tyle z niego pożytku. Czy będziemy grać wysoko nisko czy średnio Uryga to 12 zawodnik przeciwnika.
Pierwsza bramka to przepadek, zwieńczony nieumiejetnosciami Urygi.

Nie mamy innych zawodnikow i byc moze nie bedziemy mieli.

Inne ustawienie to szansa nie dla Alana ale dla Wisly.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując