Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#889
Stary 09.08.2024, 18:20
Cytat:
Raton bronił wiosną tyle minut tylko dlatego, że Ciczkan długo nie mógł otrzymać pozwolenia na pracę, a Broda nie dość, że był słabszym bramkarzem, to jeszcze jak zwykle odnosił kontuzję za kontuzją.
Serio Cziczkan nie mógł bronic wczensiej? A mi się wydawało że mógł wskoczyć już dwa mecze szybciej bo siedział wtedy na ławce. No ale gdyby walczył to wtedy Ratownikowi by się kontrakt nie przedłużył i razem z ziomkiem Rude by nie okradli legalnie Wisły.
Jak tylko kontrakt był już nagrany to o dziwo Cziczkan wskoczył na jedną kolejkę ligowa i zaraz po lidze na finał PP. Dość ryzykowne zagranie z dawaniem szansy Cziczkanowi w tak ważnym momencie (finał PP).
No ale Rude to dobry analityk więc pewnie przeanalizował już wcześniej że Raton chuja gra i Cziczkan jest lepszy więc jak tylko Raton już miał kontrakt to dał za niego Cziczkana, nawet w takim momencie sezonu, bo ten gorzej od Hiszpana grać nie mógł.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując