Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#888
Stary 09.08.2024, 18:07
A to przy pierwszej bramce byliśmy ustawieni wysoko? Jak ktoś jest ślamazarny jak Uryga to żadne ustawienie mu nie pomoże. Zawsze będzie krył na radar bo jak się zbliży to zostanie objechany na metrze. Co on zrobił przy pierwszej bramce? Korzenie zapuścił? To samo co z Rapidem u nas. Stał jak widły w gnoju i tyle z niego pożytku. Czy będziemy grać wysoko nisko czy średnio Uryga to 12 zawodnik przeciwnika.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując