Markus napisał(a):

Kto kiedyś mówił, że Rude był lub jest bezbłędny?
|
A czy osoba taka jak Markus kiedykolwiek skrytykowała na poważnie Rude?
Czy do krytykowania nadają się tylko polscy trenerzy: Brzęczek, Sobolewski, a teraz Moskal?
Proszę cię tylko o równe taktowanie wszystkich i skoro krytykujesz wymienionych wyżej polskich trenerów za błędy w "taktyce, ustawieniu i doborze zawodników" a pomijasz w tym zakresie Rude, to jak mam odczytać twoje wynurzenia inaczej niż jako stronnicze?
I daruj sobie powtarzanie bredni o moich uwagach co do relacji Jopa z Rude, bo zacznę się pastwić nad twoją oceną i wymyślaniem filmów na temat zawodnika, którego nie widziałeś i nie chciałeś czytać cytatów z rumuńskich mediów i mojej na ich podstawie oceny.
Gdzie jest teraz ów Omrani, o którym pisałem, że najprawdopodobniej jego sprowadzenie było bez sensu, a ty się upierałeś, że może się nam przydać?
Z jakim klubem podpisał teraz umowę? Choćby za 500 euro miesięczni?
Powiedz mi jeszcze raz, bo nie zauważyłem w twojej krytyce Moskala:
- kogo Moskal miał wstawić do zespołu w miejsce Mikulca, Urygi, Biedrzyckiego, Kiakosa, Zwolińskiego czy Starzyńskiego na zmianę?
Może ciebie, Markusie?