Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.08.2024, 14:18
Markus napisał(a):Wyświetl post
Kto kiedyś mówił, że Rude był lub jest bezbłędny?
A czy osoba taka jak Markus kiedykolwiek skrytykowała na poważnie Rude?
Czy do krytykowania nadają się tylko polscy trenerzy: Brzęczek, Sobolewski, a teraz Moskal?

Proszę cię tylko o równe taktowanie wszystkich i skoro krytykujesz wymienionych wyżej polskich trenerów za błędy w "taktyce, ustawieniu i doborze zawodników" a pomijasz w tym zakresie Rude, to jak mam odczytać twoje wynurzenia inaczej niż jako stronnicze?

I daruj sobie powtarzanie bredni o moich uwagach co do relacji Jopa z Rude, bo zacznę się pastwić nad twoją oceną i wymyślaniem filmów na temat zawodnika, którego nie widziałeś i nie chciałeś czytać cytatów z rumuńskich mediów i mojej na ich podstawie oceny.
Gdzie jest teraz ów Omrani, o którym pisałem, że najprawdopodobniej jego sprowadzenie było bez sensu, a ty się upierałeś, że może się nam przydać?
Z jakim klubem podpisał teraz umowę? Choćby za 500 euro miesięczni?

Powiedz mi jeszcze raz, bo nie zauważyłem w twojej krytyce Moskala:
- kogo Moskal miał wstawić do zespołu w miejsce Mikulca, Urygi, Biedrzyckiego, Kiakosa, Zwolińskiego czy Starzyńskiego na zmianę?

Może ciebie, Markusie?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując