Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95507
Stary 09.08.2024, 12:52
Patrząc na te nasze transfery, to powoli można mieć wrażenie, że tym razem mocno średnio trafiliśmy niestety.


Mikulec to zaraz będzie miał całą kolekcję z memami, Kiakos i Biedrzycki zapowiadają się równie średnio.


To samo z pomocą - Sukiennicki fajnie, że mobillny, robi szum - ale efektów to z tego może nie być. Ale w sumie chłopaczek ma dopiero 21 lat.



Zwoliński to też napastnik widmo, który przy naszej cudownej ofensywie nie będzie miał tu 10 szans w meczu, żeby trafić jedną.


Generalnie to tym składem zrobimy środek tabeli pewnie. Nie wiem jakie cele są w klubie na ten sezon.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując