|
Patrząc na te nasze transfery, to powoli można mieć wrażenie, że tym razem mocno średnio trafiliśmy niestety.
Mikulec to zaraz będzie miał całą kolekcję z memami, Kiakos i Biedrzycki zapowiadają się równie średnio.
To samo z pomocą - Sukiennicki fajnie, że mobillny, robi szum - ale efektów to z tego może nie być. Ale w sumie chłopaczek ma dopiero 21 lat.
Zwoliński to też napastnik widmo, który przy naszej cudownej ofensywie nie będzie miał tu 10 szans w meczu, żeby trafić jedną.
Generalnie to tym składem zrobimy środek tabeli pewnie. Nie wiem jakie cele są w klubie na ten sezon.
|