Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#868
Stary 09.08.2024, 12:29
Arked napisał(a):Wyświetl post
Etnicznie czysta Wisła. Białoczerwone sztandary. Łzy w oczach... od dymu z rac.

Gdybyśmy wobec osądzanych od czci i wiary Hiszpanów mieli takie standardy oceny jak wobec Polaków to pewnie nie pozbylibyśmy się kilku z nich pochopnie, z korzyścią dla drużyny.

Tymczasem u nas tylko Rodado jest szanowany. Carbo już jest kontrowersyjny. Baena, który jest motorem napędowym Wisły i zrobił realnie dużo więcej niż Sukiennicki, kompletnie niezauważany, ale za to chętnie krytykowany za jakieś pojedyncze kiksy.
Baena za centry do nikogo i strzały w poprzeczkę do pustaka jest tak samo jechany
jak Sukiennicki za strzały na wiwat z 15 metrów ... 10 metrów nad celem

Zjawiński snujący się po boisku
Biedrzycki robiący babole

są tak samo jechani jak Villar snujący się w zeszłym sezonie
i Eneko podający do rywala

A Broda kopiący piłkę byle jak i po autach tak samo jest krytykowany jak Raton za babole w zeszłym sezonie


nie idź Arked w markusowanie
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując