Arked napisał(a):

Etnicznie czysta Wisła. Białoczerwone sztandary. Łzy w oczach... od dymu z rac.
Gdybyśmy wobec osądzanych od czci i wiary Hiszpanów mieli takie standardy oceny jak wobec Polaków to pewnie nie pozbylibyśmy się kilku z nich pochopnie, z korzyścią dla drużyny.
Tymczasem u nas tylko Rodado jest szanowany. Carbo już jest kontrowersyjny. Baena, który jest motorem napędowym Wisły i zrobił realnie dużo więcej niż Sukiennicki, kompletnie niezauważany, ale za to chętnie krytykowany za jakieś pojedyncze kiksy.
|
Baena za centry do nikogo i strzały w poprzeczkę do pustaka jest tak samo jechany
jak Sukiennicki za strzały na wiwat z 15 metrów ... 10 metrów nad celem
Zjawiński snujący się po boisku
Biedrzycki robiący babole
są tak samo jechani jak Villar snujący się w zeszłym sezonie
i Eneko podający do rywala
A Broda kopiący piłkę byle jak i po autach tak samo jest krytykowany jak Raton za babole w zeszłym sezonie
nie idź Arked w markusowanie