Markus napisał(a):

Na razie w swoich meczach Moskal robi w taktyce, ustawieniu i doborze zawodników przynajmniej tyle samo błędów ile Brzęczek czy Sobolewski. Znów nie trafił ze składem, przekombinował. Jak widać uczy się nie tylko ligi ale i pucharów
|
Oczywiście, Rude był bezbłędny

Co do meritum: jak Moskal miał trafić z doborem zawodników?
Kogo miał dobrać twoim zdaniem z tyłu zamiast Urygi, Biedrzyckiego, Mikulca, Kiakosa?