Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#859
Stary 09.08.2024, 11:14
Cytat:
o nie jest żaden minimalizm.

Skład na kolejne mecze lepimy na plaster, na boisku hasają substytuty piłkarzy typu Młyński, Starzyński czy Kutwa i mamy grać w lidze, PP i pucharach europejskich?

Mamy w tym momencie w drużynie DWÓCH zdrowych stoperów + młokosa Skrobańskiego, czy naprawdę trzeba tłumaczyć, że daleko w takiej konfiguracji nie zajedziemy?

Dla 90% naszego składu gra co 3 dni to na dłuższą metę wysiłek nie do udźwignięcia, do tego dramatycznie rośnie ryzyko kontuzji z powodu przeciążenia.

Nie mówię już nawet o tym, że Moskal nie ma nawet kiedy normalnie potrenować, bo cały czas mamy mikrocykl meczowy, bez szans na nic więcej.

Ile jeszcze musimy stracić punktów w lidze, żeby dotarło?
Kiedy padalec przejmowal udzialy od Jazdzynskiego klub mial jakies 18-20 mln realnych zobowiazan. Po dwoch latach zadan tego nieudacznika klub ma blisko 60 mln dlugow, zaliczyl najgorszy sezon w historii. W maju zdobyl PP i od tego czasu bylo wiadomo, ze bedzie grac w europejskich pucharach, ze potrzeba tutaj 20 sprawnych fizycznie ludzi, majacych sensowne umiejetnosci i do tego kilku mlodych gniewnych.

padalec przechwalal sie na tt, ze jak bedzie trzeba to sprzeda 1 proc udzialow swojej firmy i wesprze klub prywatna kasa.
I to byl moment, w ktorym trybuny powinny powiedziec "padalcu, teraz sprzedajesz 1 proc, wrzucasz hajs w klub, zatrudniasz trenera i na pierwszy trening dajesz mu pelna kadre, bo jest niepowtarzalna okazja zrobic cos wielkiego, wiec wyskakuj z hajsu, slowo sie rzeklo, do czynow.

A ty mi tu .......isz, ze lepimy na plastra sklad na lige i dlatego musimy odpuszczac lige. Jestes przedstawicielem typowego uleglego planktonu, ktory nie widzi dlaczego lepimy sklad. Godzisz sie na odpuszczanie sensu istnieja klubu pilkarskiego (czyli gry o mistrzostwo i w europejskich pucharach), bo padalec jest nieudacznikiem, roztrwonil miliony i doprowadzil do totalnej degrengolady kadrowej Wisle Krakow. Nie Chojniczanke Chojnice (z calym szacunkiem), ale Wisle Krakow.



Ile jeszcze potrzebujesz, i Tobie podobni, potrzebujecie upokorzen, zeby w koncu powiedziec dosc?

....a. Co mecz na trybunach jest kilkanascie tysiecy ludzi, w 1 lidze, po 2 latach nieudanych prob awansu. Ten klub ma tak ogromny potencjal, a jeden zakalec, ktory podstepem przejal klub go niszczy i nikt nic z tym nie robi.

Ja mam juz dosc patrzenia na nowo.......ogadke tego nieudacznika. To co zrobil z Wisla przez 2 lata tylko tak mozna podsumowac: NIEUDACZNIK.
Odpowiedz cytując