|
Są ułomy, którym przeszkadzał czarnoskóry Colley. Tylko jako prezes/własciciel/dyrektor sportowy musisz być ponad takimi idiotami krzyczącymi "wincyj Polaków" (z niższych lig).
No nic, teraz pewnie 0:0 w Krakowie i do boju o utrzymanie marsz!
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|