wolfy napisał(a):

Nie skreślili go w Lechu, chcieli go przedłużyć, ale on sam nie widział opcji żeby się w miarę szybko przebić. Zresztą - nic dziwnego.
Nie chciał dalej grać w rezerwach, dlatego nie przedłużył umowy. Coś jak Warczak u nas.
|
he he
to jest pewnie oficjalna wersja
a w kontekście tego co mówił jego trener
myślę, że prawda jest jednak nieco inna