Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#857
Stary 09.08.2024, 10:35
@Markus - chciałbym tylko sprostować że Mikulec i Biedrzycki przyszli do nas z najgorszych defensyw pierwszej ligi. My nawet wybierając tych Polaków, chcąc zaspokoić jakiś owczy pęd bandy idiotów na trybunach i w mediach - wybraliśmy najgorzej jak się dało, zdrowo przepłacając. To jest dopiero sztuka!

Mam przy okazji nadzieję że zwolennicy "polskiej Wisły" są zadowoleni. Jest "wincyj Polaków", oglądając Mikulca i Biedrzyckiego mam nadzieję że czujecie tę dumę, że wreszcie możecie się identyfikować z nieudacznikami noszącymi koszulkę Wisły. To dla Was ten cyrk będzie rozdawał punkty po całej Polsce (na szczęście z europejskich pucharów został jeden mecz, starczy tego obciachu zanim nam ktoś licznik przekręci).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.08.2024 o godz. 10:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując