|
Poki nie zaczniemy ściągać obrońców którzy potrafią bronić, zamiast takich którzy potrafią tylko atakować to się nie zmieni.
Skautowanie u nas w tym elemencie jest całkowicie przestrzelone (nie żeby ją innych pozycjach było dużo lepiej). Jeśli zapowiadany kolejny obrońca będzie kolejnym klockiem to się będzie można załamać.
|