Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95504
Stary 09.08.2024, 09:53
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Dla każdego z nich awans do ekstraklasy będzie przekleństwem, bo oni w niej będą dramatycznie odstawać poziomem. A tak mało pracy, mało wymagań, dużo pieniędzy. Jeszcze jakby tylko ci kibice nie burczeli ze swoimi wyolbrzymionymi oczekiwaniami.
Nie chce psuć tej teorii, ale w Wiśle bez względu na wynik sportowy i tak pół kadry wylatuje co sezon i tak jest od 7 lat.
Odpowiedz cytując