Elefant napisał(a):

|
Dla każdego z nich awans do ekstraklasy będzie przekleństwem, bo oni w niej będą dramatycznie odstawać poziomem. A tak mało pracy, mało wymagań, dużo pieniędzy. Jeszcze jakby tylko ci kibice nie burczeli ze swoimi wyolbrzymionymi oczekiwaniami.
|
Nie chce psuć tej teorii, ale w Wiśle bez względu na wynik sportowy i tak pół kadry wylatuje co sezon i tak jest od 7 lat.