Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 09.08.2024, 09:49
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Dramatyczny jest ten wasz minimalizm. To tez jest przyczyna tego, gdzie jest dzisiaj Wisla. Gdyby sprawa dotyczyla Legii czy Lecha to trybuny potrafilyby zrobic porzadek.
A w Krakowie jest jak jest... odpuscmy puchary, bo nie mamy kim grac. Teraz wlasnie jarus powinien wyskoczyc z hajsu i "zaplacic" za wszystkie swoje fucklogic decyzje.
Frekwencja i tak mu zaraz poleci na łeb, ma szyję.

Akurat co jak co, ale głos trybun od końcówki sezonu jest bardzo wyraźny.

Albo chociaż to co było na początku poprzedniego sezonu. Było głaskanie piłkarzy? Był w....ieniomwtr i żegnanie trenera po każdym meczu.

To że kibice nie wchodzą na treningi jak w Gdynii nie oznacza że jest wszystko przyjemnie.
Odpowiedz cytując