|
Jak ktoś myśli że awansujemy bezpośrednio czy w barażach do ekstraklapy to winszuję mu hurraoptymizmu.Nasze miejsce jest w dolnych rejonach 1 ligi a może nawet dojść do do tego że spadniemy do 2 ligi z tym składem w 90% nieudaczników i pseudoprezesiną z jego IA.
|