Wyświetl pojedynczy post
black
Member
 
Od: 02.2021

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#850
Stary 09.08.2024, 09:06
Jak ktoś myśli że awansujemy bezpośrednio czy w barażach do ekstraklapy to winszuję mu hurraoptymizmu.Nasze miejsce jest w dolnych rejonach 1 ligi a może nawet dojść do do tego że spadniemy do 2 ligi z tym składem w 90% nieudaczników i pseudoprezesiną z jego IA.
Odpowiedz cytując