Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#849
Stary 09.08.2024, 09:01
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Dramatyczny jest ten wasz minimalizm. To tez jest przyczyna tego, gdzie jest dzisiaj Wisla. Gdyby sprawa dotyczyla Legii czy Lecha to trybuny potrafilyby zrobic porzadek.
A w Krakowie jest jak jest... odpuscmy puchary, bo nie mamy kim grac. Teraz wlasnie jarus powinien wyskoczyc z hajsu i "zaplacic" za wszystkie swoje fucklogic decyzje.
Panie, przyczyną tego gdzie jest dzisiaj Wisła jest zbiór kilku wydarzeń: niekompetencji, działań kryminalnych, błędnych decyzji itd. Nagle wycofanie się Telefoniki, przejęcie klubu przez malwersantów, itd.

Na pewno przyczyną nie jest stwierdzenie że dwunastoma czy trzynastoma w miarę ogarniętymi zawodnikami nie da się poważnie rywalizować na dwóch frontach.
Odpowiedz cytując